Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
81202
Liczba pokoi
4
Cena
349 000 PLN
Cena za m2
3 172,73 PLN
Powierzchnia
110 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
Węglowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Stan nieruchomości
Dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Mieszkanie do sprzedazy w Szczecinie w ścisłym centrum.

Mieszkanie składa się z czterech pokoi, w tym trzy rozkładowe, do jednego wejście zarówno z pokoju jak i bezpośrednio z klatki schodowej (można ten pokój oddzielić od reszty mieszkania).

Są dwie kuchnie, obie z oknem; z jednej można zrobić garderobę. Duża łazienka z oknem.

Niski czynsz: 265 zł, w tym 65 złotych fundusz remontowy. Polecam ze względu na lokalizację!

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).