Szczecin

Pogodno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
320495
Liczba pokoi
4
Cena
325 000 PLN
Cena za m2
3 186,27 PLN
Powierzchnia
102 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Czynsz administracyjny
400 PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1935
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na rogu Bohaterów Warszawy i Mickiewicza(niedaleko Uniwersytet-dobre na wynajem) Własnościowe 4 pokoje(21,22,21,19) ,do najmniejszego przejściowego wchodzi się z dwóch stron, przez inne pokoje. Osobno WC (1,2m2) i łazienka (3,4m2). Okna PCV, na podłodze poniemieckie deski. Kuchnia (9m2) w aneksie, zrobiona w korytarzu, (można też zrobić kuchnię jako aneks w jednym z pokoi). Ogrzewanie gazowe (nowy piec na gwarancji). Parkowanie bez strefy na podwórku. Rozpoczęty remont elewacji. Nadaje się na biuro (na parterze dwa biura). Mapka rozkładu mieszkania do wglądu

zapraszam do prezentacji

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).