Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
337968
Cena
3 825 PLN
Cena za m2
45 PLN
Powierzchnia
85 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Open Space
Tak
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Materiał
Mieszany
Witryna
Tak
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2014

Opis nieruchomości

Powierzchnia handlowa na wynajem pod handel lub magazynowanie w świetnej lokalizacji Szczecina w standardzie podwyższonym. . Na powierzchnię 85 m2 składa się sala sprzedaży oraz pomieszczenie socjalne. Wjazd przed budynkiem wyłożony kostką brukową. Front hali przeszklony. Możliwość rozładunku Tira. Kompleks handlowo usługowy magazynowy, na którym znajduje się wiele znanych firm. Cena najmu 45zł/m2 netto. Teren ogrodzony i dozorowany przez całą dobę. Polecam i zapraszam na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).