Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
338023
Cena
1 400 PLN
Cena za m2
16,70 PLN
Powierzchnia
83,84 m2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Open Space
Tak
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Materiał
Cegła
Parking naziemny
Tak
Min. okres najmu (w latach)
1
Kaucja (w miesiącach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1920

Opis nieruchomości

Oferta lokalu biurowego o pow 83,84m2 położonego w centrum przy głównej ulicy w kamienicy z odnowioną elewacją. Lokal znajduje się na 1 piętrze, w budynku praktycznie same biura. Trzy rozkładowe pomieszczenia o pow. 26m2,19m2 i 18m2 dodatkowo wc 5,30. Do wszystkich pomieszczeń wejście z korytarza (nie ma żadnych przejściowych pokoi). Wszystkie pomieszczenia z oświetleniem biurowym, okna PCV, na podłodze wykładzina dywanowa. Standard lokalu do odświeżenia. Wynajmujący wystawia fakturę VAT. Dodatkowe opłaty to tylko 247,73zł opłaty do wspólnoty, gaz, prąd, podatek od nieruchomości. Podany czynsz jest kwotą netto. W budynku instalacja UPC.

Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 320
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).