Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335207
Cena
2 500 PLN
Cena za m2
41,67 PLN
Powierzchnia
60 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Materiał
Cegła
Kaucja (w miesiącach)
1
Rok budowy
1935

Opis nieruchomości

Atrakcyjny salon fryzjerski (w pełni wyposażone stanowiska) oraz zaplecze wspólne z kosmetyczką położony w Centrum miasta. Wejście bezpośrednio z chodnika, duże witryny. Pow. salonu fryzjerskiego ok. 60m2; fotele, myjki, poczekalnia. Lokal bardzo ciepły. Ogrzewanie elektryczne II-ga taryfa. Koszt wynajmu: 2500zł/mies. +opłata za zużycie prądu i wody. Kaucja 2500zł. Wysoki standard; na podłodze terakota, na ścianach gładź, sufity podwieszane. Polecamy.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).