Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335207
Cena
4 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
80 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Materiał
Cegła
Rok budowy
1935

Opis nieruchomości

Atrakcyjny lokal z przeznaczeniem na salon fryzjerski (w pełni wyposażone stanowiska) oraz dwa pomieszczenia z przeznaczeniem np. na gab.masażu, kosmetyczny, manicure/pedicure położony w Centrum miasta. Wejście bezpośrednio z chodnika, duże witryny. Pow. salonu fryzjerskiego ok. 60m2; fotele, myjki, kontuar recepcji, poczekalnia, w dalszej części lokalu 2 gabinety, zaplecze socjalne, wc. Lokal bardzo ciepły. Ogrzewanie elektryczne II-ga taryfa. Koszt wynajmu: 4.000zł/mies. brutto+czynsz do zarządcy ok.350zł/mies.+opłaty licznikowe. Kaucja 5000zł. Wysoki standard; na podłodze terakota, na ścianach gładź, sufity podwieszane. Polecamy.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).