Szczecin

Dąbie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335103
Cena
3 600 PLN
Cena za m2
45 PLN
Powierzchnia
80 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Materiał
Beton
Winda
Tak
Parking naziemny
Tak
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2006

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 80m2 w prawobrzeżnej części Szczecina. Wysoki standard, rozprowadzona sieć informatyczna. Budynek klimatyzowany, wyposażony w kontrolę dostępu. Obiekt strzeżony. Koszt najmu to 45-55zł/m2 netto z mediami w zależności od wybranych pomieszczeń. Przy budynku znajduje się parking. Kaucja w wysokości miesięcznego czynszu.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).