Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335023
Cena
3 500 PLN
Cena za m2
46,67 PLN
Powierzchnia
75 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Materiał
Cegła
Winda
Tak
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1900

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal usługowy położony w samym centrum Szczecina, przy drodze o dużym natężeniu ruchu. Lokal znajduje się w budynku handlowo - usługowym w pierwszej linii zabudowy. Lokal ma powierzchnię 75 m2, na którą składają się: powierzchnia biurowa 42 m2, powierzchnia magazynowa i socjalna około 16 m2, antresola 17 m2. Lokal o wysokim standardzie wykończenia, z dostępem do sieci IT, z zainstalowaną klimatyzacją oraz alarmem.
Lokal posiada dwa wejścia, jedno od tyłu budynku, z rampą. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, usługowa, handlowa oraz obiekty użyteczności publicznej. Do dyspozycji najemcy pozostają meble oraz lodówka i kuchenka mikrofalowa na antresoli.
Koszty eksploatacyjne związane z utrzymaniem lokalu wynoszą około 600 zł/miesiąc, w tym min: obsługa portierni, zaliczki na CO, zimną wodę, ścieki. Opłata za energię elektryczną wg zużycia.
Zapraszam na prezentacje.

Parametry dodatkowe

  • Klimatyzacja: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).