Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340770
Cena
2 000 PLN
Cena za m2
41,67 PLN
Powierzchnia
48 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Open Space
Tak
Materiał
Cegła
Witryna
Tak
Kaucja (w miesiącach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1930

Opis nieruchomości

Ofertą wynajmu jest lokal położony bardzo blisko Bramy Portowej w samym centrum Szczecina. Lokalizacja tej nieruchomości gwarantuje duży ruch pieszych, a dzięki witrynie sklepowej zapewnia widoczną reklamę przy jednej z głównych ulic Szczecina. Powierzchnia lokalu wynosi ok. 48m2, a w skład tej powierzchni wchodzą: sala sprzedażowa, zaplecze oraz nieduża toaleta z oknem. Niskie opłaty do wspólnoty - ok. 150zł z zaliczką na wodę. Ogrzewanie w lokalu elektryczne. Czynsz najmu wynosi 2000zł brutto + opłaty. Kaucja 1-miesięczna. Polecam i zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300

Kontakt

KONTRAKT Nieruchomości

Telefon:
+48 91 484 90 33
Email:
biuro@kontrakt.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).