Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340895
Cena
2 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
40 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Materiał
Cegła
Min. okres najmu (w latach)
1
Kaucja (w miesiącach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1936

Opis nieruchomości

Lokal handlowo-usługowy w centrum o powierzchni ok. 40m2 na wynajem. Okolice Bramy Portowej.
Duża przeszklona witryna, wejście bezpośrednio z ulicy o dużym natężeniu ruchu. Monitoring wewnętrzny i zewnętrzny, roleta antywłamaniowa. Na podłodze kafle, ściany pomalowane na biało. Ogrzewanie prądowe (piec akumulacyjny). Czynsz do Zarządcy 140 zł, zawiera zaliczkę na wodę.

Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu

Mapa

Kontakt

KONTRAKT Nieruchomości

Telefon:
+48 91 484 90 33
Email:
biuro@kontrakt.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).