Szczecin

Centrum, Jagiellońska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
341086
Cena
1 650 PLN
Cena za m2
41,25 PLN
Powierzchnia
40 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Materiał
Cegła
Min. okres najmu (w latach)
1
Kaucja (w miesiącach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1938

Opis nieruchomości

Piękny lokal w centrum Szczecina posiadający trzy ogromne witryny o wysokości 3m pozwalające doskonale wyeksponować wnętrze w zależności od prowadzonej działalności. Granitowa elewacja, okna i rolety antywłamaniowe,system alarmowy, bardzo ładnie zaaranżowane oświetlenie. Duża sala główna oraz zaplecze socjalne wraz z wc. Lokal znajduje się przy ruchliwej ulicy. Czynsz 450zł zawiera zaliczkę na wodę. Ogrzewanie prądowe, opłaty za prąd wg. zużycia.

Wymagana kaucja w wysokości 2100zł.

Polecam.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).