Szczecin

Wały Chrobrego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335206
Cena
1 100 PLN
Cena za m2
36,67 PLN
Powierzchnia
30 m2
Piętro
5
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Materiał
Cegła
Parking naziemny
Tak
Kaucja (w miesiącach)
2
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1920

Opis nieruchomości

Lokal biurowy, dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 60m² ( całkowita 96m² ), na czwartym piętrze w pięciopiętrowej przedwojennej kamienicy w pełni zrewitalizowanej. Budynek zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej części miasta Szczecin jaką są Wały Chrobrego, zaledwie 2 min od ścisłego Centrum. W bliskim sąsiedztwie budynku znajdują się min. budynek nowej filharmonii, muzeum Narodowe, muzeum Morskie, Urząd Wojewódzki, Akademia Morska, teatr Współczesny, Park Stefana Żeromskiego, Wojewódzka komenda policji, Zamek Książąt Pomorskich oraz liczne hotele i restauracje. Nieruchomość jest w pełni ogrodzona i dozorowana przez 24h a dostęp do wnętrza budynku jest poprzez system kontroli dostępu. Wszystkie lokale w budynku są wyposażone w system alarmowy, system napadowy, system pożarowy, dodatkowy kodowany zamek elektryczno-magnetyczny w drzwiach wejściowych, klimatyzację, wewnętrzną sieć komputerową jak i istnieje możliwość podłączenia dowolnej ilości linii telefonicznych. Sam lokal posiada cztery pokoje biurowe wraz z aneksem kuchennym oraz własny niewielki magazyn/archiwum/serwerownie. Wszystko wykończone w bardzo wysokim standardzie o ciekawej architekturze wnętrza w stylu LOFTU. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to opłata ryczałtowa w wysokości 480 zł. Kwota ta zawiera już wodę/ścieki, ogrzewanie, wywóz nieczystości, ochronę, klimatyzację, system pożarowy, system napadowy, sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych. Dodatkowo istnieje możliwość kompleksowego sprzątania biura - szczegóły do indywidualnego uzgodnienia. Nieruchomość dostępna od zaraz ! Zapraszam na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).