Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340361
Cena
625 PLN
Cena za m2
25 PLN
Powierzchnia
25 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
1
Open Space
Tak
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Materiał
Cegła
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
1937

Opis nieruchomości

Na wynajem pokój biurowy o pow. 25m2, nowa wykładzina, świeżo malowane, położony na parterze budynku biurowego. budynek znajduje się blisko Al. Jana Pawła II,. Dostęp do biura całodobowy, parking za dodatkową opłatą.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).