Szczecin

Gumieńce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
338099
Cena
4 000 PLN
Cena za m2
22,22 PLN
Powierzchnia
180 m2
Piętro
0
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Materiał
Inny
Parking naziemny
Tak
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Hala
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1996

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy w świetnej lokalizacji.

Lokal o powierzchni 180mkw położony na Gumieńcach z szybkim dojazdem do drogi nr 13, trasa: Szczecin- Berlin, a także drogi A6.

W sąsiedztwie przedsiębiorstwa usługowe, a także obiekty magazynowe.

Obiekt funkcjonował jako hurtownia mięsa.

Zapraszam na prezentacje.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).