Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
342631
Cena
1 000 PLN
Cena za m2
56,50 PLN
Powierzchnia
17,70 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Materiał
Cegła
Kaucja (w miesiącach)
1
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
2000

Opis nieruchomości

Do wynajęcia niewielki lokal w okolicach Medicusa o pow. 17,7 m2 .

Wejście z ulicy wprost do lokalu ( bez schodów). Przeszklona stolarka aluminiowa, witryna z roletą opuszczaną na noc. Jedno duże pomieszczenie z socjalem z tyłu lokalu, gdzie mieści się toaleta i umywalka. Ogzrewanie lokalu i wody elektrycznie.

Podana kwota jest ceną netto. Należy do niej doliczyć VAT, wywóz śmieci 35zł/mc, prąd wg licznika, zimna woda wg. licznika. Jednomiesięczna kaucja gwarancyjna.Lokal wyposażony w działającą instalację alarmową (możliwe zawarcie umowy z firmą ochroniarską)

Wolne od zaraz.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).