Szczecin

Pomorzany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335218
Cena
9 000 PLN
Cena za m2
52,02 PLN
Powierzchnia
173 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
8
Materiał
Cegła
Witryna
Tak
Min. okres najmu (w latach)
1
Kaucja (w miesiącach)
2
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1994

Opis nieruchomości

Do wynajęcia duży 173m lokal na Pomorzanach. Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana w pobliżu centrów handlowych przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego. Duże witryny, duża sala gówna, zaplecze socjalne oraz drugie wejście od zaplecza to niewątpliwie zalety perezentowanej oferty. Zapraszamy na prezentację i do negocjacji

Parametry dodatkowe

  • Podwieszane sufity: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).