Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335210
Cena
1 200 PLN
Cena za m2
80 PLN
Powierzchnia
15 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Materiał
Cegła
Kaucja (w miesiącach)
1
Rok budowy
1935

Opis nieruchomości

Do wynajmu gabinet o pow. ok.15m2 (z umywalką) na prowadzenie działalności typu kosmetyka, masaż, manicure znajdujący się w funkcjonującym salonie fryzjerskim położonym w Centrum miasta blisko deptaka Bogusława.
Wejście do salonu bezpośrednio z chodnika, duże witryny. Zaplecze socjalne do wspólnego użytku z innym najemcą.
Wysoki standard; gustowny wystrój. Możliwość nieograniczonego dostępu, także w weekendy.
Koszt wynajmu: 1200zł/mies. Opłaty za ogrzewanie, prąd i wodę w cenie najmu. Kaucja 1200zł. Wysoki standard. Polecamy.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).