Szczecin

Niebuszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340562
Cena
6 500 PLN
Cena za m2
52 PLN
Powierzchnia
125 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
8
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Materiał
Cegła
Witryna
Tak
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1938

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy, znajdujący się przy jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań miasta. Lokal położony jest na parterze 4-piętrowego budynku mieszkalnego w sąsiedztwie lokali handlowo – usługowych. Lokal po kapitalnym remoncie, gotowy do rozpoczęcia prowadzenia działalności, możliwe dokonanie przeróbek/adaptacji. Nadaje się na działalność gabinetów medycznych (stomatologicznych), kosmetycznych, medycyny estetycznej lub na inną działalność. Na powierzchnię lokalu 150 m2 składa się: na parterze sala sprzedaży o powierzchni ok. 55 m2 z wydzielonym ścianką działową jednym gabinetem(15 m2) oraz toaleta (ok. 6m2) przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Pozostała część lokalu znajduje się na nieznacznym podwyższeniu (6 stopni) i składa się z dwóch gabinetów(23/15 m2)oraz zaplecza socjalnego (13 m2) i toalety (5 m2). Na podłogach wysokiej jakości nowoczesne kafle, ściany gładzone i malowane. Sufity podwieszane z zamontowanym oświetleniem ledowym. Dwie toalety – dla klientów (dostosowana dla niepełnosprawnych) oraz dla personelu – w nowoczesnej glazurze i terakocie. W lokalu rozprowadzone instalacje – alarmowa, telefoniczna, sieć komputerowa, klimatyzacja. Ogrzewanie gazowe indywidualne. Nowe okna i stolarka drzwiowa. Doskonała wizualizacja i ekspozycja, szerokie witryny. Czynsz dla właściciela 6500 PLN netto/ miesiąc. Koszty dodatkowe to czynsz do zarządcy, energia elektryczna oraz gaz, według indywidualnego zużycia. Kaucja jednomiesięczna. W okolicy ogólnodostępne miejsca parkingowe (brak strefy płatnego parkowania). Bliskość komunikacji miejskiej.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 330
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).