Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335936
Cena
4 000 PLN
Cena za m2
37,11 PLN
Powierzchnia
107,80 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Materiał
Cegła
Witryna
Tak
Kaucja (w miesiącach)
1
Rok budowy
1938

Opis nieruchomości

Lokal położony w ścisłym Centrum, w pobliżu CH Kaskada o przeznaczeniu handlowo-usługowym; możliwa działalność gastronomiczna. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika. Duża witryna. Lokal o wysokim standardzie, posiada liczne zabezpieczenia m.in. rolety, alarm, drzwi antywłamaniowe, a także efektowne, automatycznie przesuwane witryny sklepowe. Wnętrze lokalu wykończone materiałami wysokiej jakości (na podłodze gres, oświetlenie halogenowe). Oprócz głównego pomieszczenia jest zaplecze, wc, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz dodatkowe pomieszczenie socjalne w piwnicy z bezpośrednim wejściem ze sklepu. Oferta również w opcji sprzedaży of. 335935.
Czynsz najmu 4000zł/mies. + 300zł do zarządcy zawierające opłatę za wodę i wywóz nieczystości. Ogrzewanie gazowe. Wydanie od zaraz. Polecamy.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).