Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
338432
Cena
2 500 PLN
Cena za m2
24,57 PLN
Powierzchnia
101,75 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
5
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Materiał
Cegła
Witryna
Tak
Min. okres najmu (w latach)
1
Kaucja (w miesiącach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1900

Opis nieruchomości

Na wynajem lokal niemieszkalny znajdujący się przy głównej ulicy, w ścisłym centrum. Lokal w parterze kamienicy, z wejściem z ulicy i witryną. Przez kilka ostatnich lat była w nim prowadzona działalność handlowa (sklep spożywczy). Lokal posiada dwa wejścia, jedno od strony ulicy, drugie od zaplecza oraz przynależną piwnicę pod lokalem. Bardzo dobra lokalizacja, lokal widoczny, przy głównej ulicy. Lokal został odświeżony; zamontowane nowe urządzenie klimatyzacyjne z funkcją grzewczą; na posadzkach gres techniczny. W opcji wynajmu - koszt miesięczny wynajmu - 2.500 zł + czynsz 410 zł + prąd + śmieci. Wynajem na min. 1 rok. Lokal również na sprzedaż w cenie 410 tyś.

Parametry dodatkowe

  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 330
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).