Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
338148
Cena
3 500 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia
100 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
5
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Materiał
Mieszany
Kaucja (w miesiącach)
1
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1990

Opis nieruchomości

Atrakcyjne lokale użytkowy z przeznaczenie na działalność biurowo – usługową w biurowcu 3 kondygnacyjnym w centrum Szczecina ( okolice Wojska Polskiego, Parku Kasprowicza, Urzędu Miasta). Lokale posiadają pełne okablowanie komputerowe, internetowe, telefoniczne. Do dyspozycji wspólne zaplecze socjalno – sanitarne. Koszty eksploatacyjne to 35zł/m2 netto oraz opłaty licznikowe (prąd i ogrzewanie). Biurowiec jest w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym. W pobliżu liczne miejsca postojowe dla klientów i pracowników. Dostępne miejsca postojowe na terenie biurowca (za dodatkową opłatą).


Cena jest kwotą netto. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).