Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
338560
Cena
670 000 PLN
Cena za m2
8 255,30 PLN
Powierzchnia
81,16 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
5
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Witryna
Tak
Ogrzewanie
Tak
Stan budynku
Dobry
Materiał
Cegła
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Rok budowy
1940

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy składający się z dwóch nieruchomości lokalowych o łącznej powierzchni 81,16 m2.

Nieruchomość lokalowa o powierzchni użytkowej 47,64 m2 składa się z solarium oraz pomieszczenia magazynowego, przedsionka, wc.

Nieruchomość lokalowa o powierzchni 33,52 m2 składa się z dwóch pomieszczeń na poziomie piwnicy.

Przy wejściu do lokalu znajduje się mini recepcja do obsługi klientów.

Lokal spełnia funkcję nowoczesnego salonu kosmetycznego z uwzględnieniem strefy relaksacyjnej w postaci 3 pomieszczeń z nowoczesnymi łóżkami do opalania się.

Interesująca oferta z uwagi na dochodowy charakter nieruchomości.

Stałe klientki, dobra lokalizacja oraz nowoczesny sprzęt gwarantują znaczne zyski z inwestycji.

Zapraszam na prezentację !

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).