Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
338697
Cena
150 000 PLN
Cena za m2
2 032,80 PLN
Powierzchnia
73,79 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
6
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Wysokość pomieszczeń (cm)
350
Witryna
Tak
Czynsz administracyjny
220 PLN
Stan budynku
Dobry
Materiał
Cegła
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1930

Opis nieruchomości

Lokal nadający się na działalność gospodarcza: usługi , biuro, gastronomia, handel,..
Całość na 2 poziomach : partera sala o pow.22m2 z wejściem bezpośrednio z ulicy i piwnice o pow. łącznej ok 50m2 na która składają się korytarz , 4 pomieszczenia ( bez okien) , łazienki.
Lokal w trakcie remontu : wymienione instalacje , elektryczna, wod-kan, mozliwosc podłaczenia gazu, nowe tynki, posadzki , na ścianach piwnic kafelki, na podłodze terakota, częściowo rozprowadzona instalacja CO.
Całość wymaga jeszcze dokończenia.
Parkowanie na ulicy nie objętej Strefa Płatnego Parkowania.

Parametry dodatkowe

  • Podwieszane sufity: Tak
  • Piwnica: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).