Szczecin

Pogodno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340767
Cena
180 000 PLN
Cena za m2
3 010,03 PLN
Powierzchnia
59,80 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Wysokość pomieszczeń (cm)
280
Witryna
Tak
Stan budynku
Dobry
Materiał
Cegła
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Pawilon
Rok budowy
1930

Opis nieruchomości

Polecam do zakupu lokal handlowo usługowy zlokalizowany w ciągu handlowym tuż przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu. Przed budynkiem miejsca parkingowe. W ciągu znajduje się poczta, restauracja, apteka, sklep spożywczy oraz fryzjer.
Powierzchnia to 59,8m2, na którą składają się dwa poziomy, pierwszy to poziom "0" z 2 pomieszczeniami z witrynami po ok 15m2, poziom drugi"-1" to przyziemie z 3 pomieszczeniami w tym jednym socjalnym. Czynsz 0 złotych. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.
Zapraszam na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).