Szczecin

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
343006
Cena
146 000 PLN
Cena za m2
2 920 PLN
Powierzchnia
50 m2
Piętro
-1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Przeznaczenie (lokal)
Inne
Czynsz administracyjny
310 PLN
Stan budynku
Bardzo dobry
Materiał
Cegła
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy
2009

Opis nieruchomości

Przytulny lokal w którym prowadzona była działalność typu pub. Zlokalizowany na poziomie minus 1 nowej kamieniczki na Podzamczu.
Pow. całkowita 50m2. Na poziomie parteru drzwi wejściowe i okno; do części zasadniczej (bez okien) zejście wygodnymi, szerokimi schodami po kilkunastu stopniach - tu znajduje się sala konsumpcyjna, bar, niewielkie zaplecze kuchenne, wc dla klientów, wc dla personelu. Na podłodze terakota; ściany - naturalne kamienie, gładź, lustra; sufit podwieszony z oświetleniem. Możliwość zamieszczenia szyldu na elewacji zewnętrznej. Czynsz do wspólnoty 298zł/mies. zawiera opłatę administracyjną, zaliczkę na ogrzewanie i wodę, fr. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Możliwość zamiany na mieszkanie, z dopłatą jeśli jego wartość będzie wyższa niż cena lokalu. Wydanie od zaraz. Polecamy.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).