Szczecin

Pogodno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
7342
Cena
467 000 PLN
Cena za m2
10 613,64 PLN
Powierzchnia
44 m2
Czynsz administracyjny
PLN
Stan budynku
Idealny
Materiał
Drewno
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1990

Opis nieruchomości

Lokal handlowy. Spore pomieszczenie z ladami, kuchnia z oknem, mały składzik, WC z umywalką. Dwa wejścia do pawilonu z dwóch oraz jedno wejście do kuchni. Pawilon ma zezwolenie sanepidu na działalność gastronomiczną. Obiekt jest strzeżony 24h, w lokalu jest alarm antynapadowy. Poprzednio lokal pełnił funkcje gastronommiczną, obecnie jest to pawilon handlowy. Zapraszam do prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).