Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
341012
Cena
150 000 PLN
Cena za m2
4 166,67 PLN
Powierzchnia
32,32 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Open Space
Tak
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Wysokość pomieszczeń (cm)
280
Witryna
Tak
Ogrzewanie
Tak
Czynsz administracyjny
140 PLN
Stan budynku
Dobry
Materiał
Cegła
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1920

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy położony na parterze kamienicy w pobliżu deptaku Bogusława. Lokal posiada wejście bezpośrednio z chodnika oraz duże witryny, tak więc zamieszczona na nich reklama z pewnością przykuje uwagę przechodniów.
Główna część nieruchomości to 26metrowa przestrzeń przedzielona na strefy przy pomocy lekkich ścianek działowych, można ją dowolnie zaaranżować. Stąd jest zejście schodkami do przynależnej piwnicy, gdzie wygospodarowana została niewielka strefa sanitarna. Drugą część nieruchomości stanowi ponad 10metrowe mieszkanie na tym samym poziomie, pokój z łazienką, do którego wejście jest z klatki schodowej. Pierwotnie lokal posiadał wejście również z klatki schodowej, można przywrócić tę wersję.
Ogromną zaletą jest miejsce parkingowe przynależne tylko i wyłącznie do przedmiotowej nieruchomości. Miesięczna opłata wynosi 10zł.
Natomiast bezpośrednio pod budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Zapraszam do osobistej weryfikacji. Zainteresowanym przedstawię rzuty.
Polecam z uwagi na atrakcyjną lokalizację i rozsądną cenę.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Piwnica: Tak

Kontakt

KONTRAKT Nieruchomości

Telefon:
+48 91 484 90 33
Email:
biuro@kontrakt.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).