Szczecin

os. Arkońskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
6729
Cena
830 000 PLN
Cena za m2
2 680,88 PLN
Powierzchnia
309,60 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Czynsz administracyjny
1 500 PLN
Stan budynku
Idealny
Materiał
Rama H
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1990

Opis nieruchomości

Lokal w któym do niedawna funkcjonowała dyskoteka. Pełne wyposażenie zostaje w cenie (sprzęt grający, światła, wyposażenie baru i zaplecza).
Do lokalu przynależy sklep na parterze o powierzchni około 20m2. Ze sklepu schodami można przejść za zaplecze części lokalu na pierwszym piętrze. Do tej części prowadzi także wejście główne od drugiej strony budynku (schodami). Przy wejściu znajduje się szatnia, wc damsko męskie dla gości. Lokal składa się z jednej sali głównej, baru, zmywalni, kuchni, wc dla personelu, biura. Całość wykończona pod pub-dyskotekę. Lokal posiada wszelkie pozwolenia i odbiory do prowadzenia działaności rozrywkowej. Lokal nadaje się również na siłownię, biuro, salon handlowy itp itd.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).