Szczecin

Podzamcze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
337648
Cena
1 700 000 PLN
Cena za m2
5 992,25 PLN
Powierzchnia
283,70 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Witryna
Tak
Ogrzewanie
Tak
Stan budynku
Idealny
Materiał
Cegła
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
2004

Opis nieruchomości

Do sprzedaży lokal położony w nowej, eleganckiej i niezwykle reprezentacyjnej kamienicy na Podzamczu.
Lokal jest dwupoziomowy, parter o powierzchni 137,50 m2 to jedna otwarta przestrzeń z wydzielonym pomieszczeniem socjalnym oraz toaletą , piwnica o powierzchni 146,20 m2 to jedna otwarta przestrzeń , w piwnicy dostępne węzły sanitarne .
Lokal posiada wejście od głównej ulicy i duże witryny.
Lokal wykończony w wysokim standardzie.

Ze względu na standard całego budynku lokal idealnie nadaje się na elegancką kancelarię, gabinety lekarskie, siedzibę firmy lub lokal gastronomiczny .
Niewykluczona jest też inna działalność.

Cena sprzedaży 1 700 000 zł netto .

Podzamcze jest prestiżową dzielnicą położoną w centrum Szczecina w pobliżu dworca PKP , PKS , przy jednym z największych węzłów komunikacyjnych - liczne przystanki tramwajowe i autobusowe.
Dostępne bezpłatne miejsca parkingowe.
Wokół swoje siedziby znalazło wiele firm m.in. banków, kancelarii prawnych i notarialnych, gabinetów lekarskich, gazeta Głos Szczeciński, Radio ZET.
Jest to również miejsce spotkań towarzyskich Szczecinian oraz miejsce chętnie odwiedzane przez turystów ze względu na liczny Puby, restauracje, kawiarnie.

Polecam

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).