Szczecin

Niebuszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335142
Cena
35 000 PLN
Cena za m2
1 400 PLN
Powierzchnia
25 m2
Piętro
0
Przeznaczenie (lokal)
Gastronomiczne
Stan budynku
Idealny
Materiał
Inny
Rok budowy
2017

Opis nieruchomości

Do kupna 6 pawilonów - kiosków, każdy o powierzchni 25 m2. Pawilony będą tworzyły ciąg usług gastronomicznych. Teren, na którym będą one posadowione zostanie w całości zagospodarowany, ogrodzony, monitorowany, zostaną wyznaczone miejsca do konsumpcji. Do każdego z pawilonów przynależeć będzie teren przeznaczony na ustawienie parasoli, krzesełek i stolików. Do dyspozycji zarówno klientów jak i najemców zostaną oddane toalety.
Lokalizacja obiektu to Niebuszewo, ul. bł. Wincentego Kadłubka, w bezpośrednim sąsiedztwie targowiska Manhattan, Kids Arena i dwóch supermarketów (mapka poglądowa). W obiekcie zainstalowany zostanie paczkomat.
Cena jednego pawilonu to koszt około 35tys. - jest możliwość zakupu w leasing.
Dodatkowe opłaty za jeden pawilon to czynsz najmu 1250zł + prąd + woda, kaucja w wysokości 1250zł.

Świetnia inwestycja pod wszelkiego typu usługi gastronomiczne.

Polecam i zapraszam do współpracy

Kontakt

KONTRAKT Nieruchomości

Telefon:
+48 91 484 90 33
Email:
biuro@kontrakt.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).