Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
342416
Cena
2 250 000 PLN
Cena za m2
9 000 PLN
Powierzchnia
250 m2
Piętro
-1
Liczba pięter
4
Open Space
Tak
Przeznaczenie (lokal)
Gastronomiczne
Witryna
Tak
Ogrzewanie
Tak
Stan budynku
Bardzo dobry
Materiał
Cegła
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy
2000

Opis nieruchomości

Mamy do zaoferowania gotową restaurację o powierzchni 250 m2, znajdującą się na poziomie -1 w eleganckim kompleksie apartamentowo - użytkowym w okolicach Kaskady.
Przystosowany dla 100 gości. Lokal jest bardzo dobrze oświetlony, posiada własne wejście z ulicy z poziomu parteru, własną klatke schodową, wyjście ewakuacyjne na wewnętrzną klatką schodową z windą ( możliwość dostaw do lokalu od zaplecza), wejście dla osób niepełnosprawnych. Własny ogródek 80 m2 (za dodatkową opłatą ). Przystosowany do gastronomii.
Po stosownych odbiorach. W pełni wyposażone toalety, kuchnia z własnym wyciągiem + pomieszczenia socjalne ( magazyn, zmywak ), sala bankietowa, sala dla palących z własnym systemem wentylacji mechanicznej, sala z parkietem, szatnia, biuro, bar. Wentylacja, ogrzewanie miejskie oraz dodatkowe wewnętrzne, instalacja gazowa, instalacja alarmowa, instalacja telefoniczna, instalacja TV oraz internetowa.
Możliwość zawieszenia reklamy własnej na elewacji ( szyld reklamowy ) oraz wynajęcia miejsca parkingowego na dziedzińcu kompleksu ( za dodatkową opłatą ).

Zgoda na prowadzenie pełnej gastronomii + alkohol. Kompleks nie posiada wspólnoty mieszkaniowej.

– cena sprzedaży 9000/m2 netto + media+ogródek

Lokal jest również na wynajem 35zł/m2 netto + media+ogródek

Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).