Szczecin

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
342331
Cena
2 214 000 PLN
Cena za m2
9 225 PLN
Powierzchnia
240 m2
Piętro
-1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
5
Przeznaczenie (lokal)
Gastronomiczne
Ogrzewanie
Tak
Stan budynku
Bardzo dobry
Materiał
Cegła
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Plomba
Rok budowy
2001

Opis nieruchomości

Lokal gastronomiczny o powierzchni 240m2 na poziomie -1 kamienicy położonej na Starym Mieście. Lokal składa się z 1 dużego pomieszczenia, które podzielone jest na salę taneczną z dębowym parkietem, strefę barową (bar na wyposażeniu) oraz przestrzeń na stoliki/loże. Ponadto w lokalu znajduje się szatnia, 3 toalety (męska, damska oraz dla osób niepełnosprawnych), pomieszczenie gospodarcze, zaplecze gastronomiczne z własną toaletą oraz palarnia. System wentylacyjny z nagrzewnicą. Wejście do lokalu od ulicy oraz od zaplecza (strefa zaopatrzeniowa z windą, wejście dla niepełnosprawnych). Możliwość utworzenia letniego ogródka przed lokalem (80m2) za dodatkową opłatą. Wydanie od zaraz. Cena do negocjacji. Polecamy.

Parametry dodatkowe

  • Czujniki dymu: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Winda: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).