Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340740
Cena
1 950 000 PLN
Cena za m2
8 125 PLN
Powierzchnia
240 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
8
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Witryna
Tak
Ogrzewanie
Tak
Czynsz administracyjny
600 PLN
Stan budynku
Bardzo dobry
Materiał
Cegła
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1900

Opis nieruchomości

Lokal pod działalność gospodarczą na sprzedaż.
Nowoczesny lokal w centrum Szczecina z bardzo dużym ciągiem pieszych. Indywidualny projekt architektoniczny wykonany w bardzo wysokim standardzie z dbałością o szczegóły. Lokal składa się z 2 przestronnych oddzielnych pokoi, trzystanowiskowego sekretariatu oddzielonego szklanymi drzwiami przesuwnymi, dużej poczekalni oraz wc. Na poziomie poniżej duże pomieszczenie służące jako zaplecze socjalne, serwerownia, archiwum oraz łazienka z wc. Lokal posiada monitoring, ochronę oraz szyby antywłamaniowe.
Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Piwnica: Tak

Kontakt

KONTRAKT Nieruchomości

Telefon:
+48 91 484 90 33
Email:
biuro@kontrakt.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).