Szczecin

Drzetowo, Emilii Plater

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
334532
Cena
130 000 PLN
Cena za m2
5 478,30 PLN
Powierzchnia
23,73 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Witryna
Tak
Ogrzewanie
Tak
Czynsz administracyjny
PLN
Stan budynku
Dobry
Materiał
Cegła
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
1936

Opis nieruchomości

Polecam do sprzedaży lokal użytkowy niedaleko Wałów Chrobrego.

Powierzchnia lokalu to 23,73m2, na którą składa się sala sprzedaży ok 18m2 plus pomieszczenie socjalne. ściany gładkie malowane, na podłodze terakota. Ogrzewanie elektryczne, ciepła woda z elektrycznego podgrzewacza przepływowego. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Lokal wyposażony w dużą witrynę wystawową. Nieruchomość idealna na mały sklep, punkt usługowy, małe biuro. W niewielkiej odległości przystanki komunikacji miejskiej.

Polecam ze względu na lokalizację, zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).