Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335115
Cena
43 690 PLN
Cena za m2
2 184,50 PLN
Powierzchnia
20 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie (lokal)
Gastronomiczne
Witryna
Tak
Czynsz administracyjny
2 500 PLN
Stan budynku
Dobry
Materiał
Inny
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Inny
Rok budowy
2015

Opis nieruchomości

Odstępne za prężnie działający pawilon gastronomiczny o pow. ok 20m2. Położony w ścisłym Centrum w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy jednej z głównych ulic Szczecina. Bardzo duże natężeniu ruchu gwarantuje pozyskanie licznych klientów. Obecnie serwuje szybkie przekąski oraz smaczne i tanie obiady. Wielu zadowolonych klientów zamawia posiłki na wynos.
Pawilon składa się z głównej sali , przedsionka, pomieszczenia wc oraz pomieszczenia gospodarczego.
Jest w pełni wyposażony w sprzęt gastronomiczny:
- lada chłodnicza,piec, grill ,opiekacz- toster,bemary do podgrzewania, 2 lodówki, zmywarka, płyta 4 palnikowa, zlewozmywak ...
Koszty utrzymania: czynsz ok. 2500zł / miesięcznie,pozostałe : prąd, woda wg zużycia.Do pawilonu przynależy tzw. ogródek ok. 20m2, za który opłaty wynoszą 230zł / rocznie.
Miejsce o bardzo dużym potencjale.Szansa na bardzo dobry zarobek dla zaangażowanego miłośnika gastronomi.
Do przekazania od zaraz.
Serdecznie zapraszam do kontaktu....

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).