Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
338081
Cena
729 000 PLN
Cena za m2
5 000 PLN
Powierzchnia
145,80 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Wysokość pomieszczeń (cm)
500
Ogrzewanie
Tak
Stan budynku
Dobry
Materiał
Inny
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
10
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rok budowy
1898

Opis nieruchomości

Obiekt użytkowy o przyszłej funkcji magazynowo -biurowej z zapleczem socjalno-biurowym o całkowitej powierzchni145,80 m2. Budynek położony w śródmiejskiej dzielnicy Szczecina niedaleko od komunikacji miejskiej. Dogodny i bardzo szybki dojazd do każdego punktu miasta. Możliwość dojazdu samochodem ciążarowym. Przedmiotem sprzedaży jest wydzielona fizycznie część budynku biurowo- magazynowego. Obiekt posiada 108,60 m2 powierzchni magazynowej. Powierzchnia składowania do 5 m wysokości. Budynek konstrukcji murowanej i konstrukcji ryglowej. Zaplecze biurowe o powierzchni całkowitej 37,20 m2. Lokal w trakcie pracach budowlano-remontowych. Lokal dzięki posiadanej rampie umożliwia szybki i prosty załadunek i rozładunek towarów. W budynku odnowiono pokrycie dachowe. Wewnątrz powstają nowe ściany działowe wewnętrzne. Obiekt posiada dostęp do energii elektrycznej, wody, kanalizacji sanitarnej oraz gazu. Podłoże przygotowane do poruszania się wózkami widłowymi.

Projekt architektoniczno-budowlany przewiduje następujący stan docelowy nieruchomości:

- posadzki betonowe, zatarte na gładko
- Ściany wykończone tynkiem cementowowapiennym, malowanym w kolorze białym
- drzwi wewnętrzne stalowe, pełne, kolor: szary
- sufity podwieszane w płyt 2 x GKF na stelażu, malowane na kolor: biały

Wykończenie zewnętrzne obejmować będzie:

- Elewacje z cegły zostaną oczyszczone, ubytki uzupełnione
- Elewacja części dobudowanej z gazobetonu zostanie otynkowana i pomalowana w kolorze jasnym szarym
- Nowy dach kryty papą z nowym orynnowaniem PCV w kolorze szarym
- Nowa stolarka okienna aluminiowa w kolorze ciemnym szarym
- Drzwi/bramy stalowe w kolorze ciemnym szarym
- Odtworzenie zamurowanych drzwi/bramy na elewacji frontowej

Część biurowa składa się z następujących pomieszczeń:

- łazienka 2,40 m2
- pomieszczenie biurowe 8,80 m2
- pomieszczenie biurowe 26,00 m2

Istnieje możliwość zakupu większej przestrzeni poprzez dołączenie lokali o powierzchniach odpowiednio: 94,60 m2, 92,50 m2 i 370,00 m2
Cena wyjściowa netto wynosi 729 000,00 zł + 23 % podatku VAT. Możliwość dokonania zmian w wewnętrznym podziale pomieszczeń. Zdjęcia części biurowej pokazują sąsiedni lokal już po adaptacji.

Parametry dodatkowe

  • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).