Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
337357
Cena
548 900 PLN
Cena za m2
4 499,18 PLN
Powierzchnia
122 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
7
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Czynsz administracyjny
PLN
Stan budynku
Dobry
Materiał
Cegła
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1910

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal na parterze kamienicy. Kilka lat po kapitalnym remoncie, niedawno był odświeżany. Aktualnie jest to lokal biurowy, ale nadaje się również do prowadzenia innych usług. Idealny na kancelarię adwokacką, notarialną czy księgowość,usługi medyczne lub podobne - obecni najemcy to właśnie adwokat i firma architektoniczna. Lokal o powierzchni 122 m2 składa się z 5 pomieszczeń biurowych - w tym cztery większe i jedno mniejsze, dodatkowo posiada 2 pomieszczenia socjalne: łazienkę z wc i kuchnię. W kuchni meble w zabudowie na wymiar. Duża łazienka: 2 umywalki, osobne wc, oraz kącik na chemię i sprzęty do sprzątania. W pokojach ściany gładkie, malowane na jasne pastelowe kolory. Na podłodze panele o wysokiej klasie ścieralności. Ogrzewanie gazowe. Czynsz 680 zł. Wejście przez klatkę schodową. Klatka schodowa po remoncie, zadbana, nieprzejezdna. Istnieje możliwość zrobienia wejścia bezpośrednio z ulicy. Sprzyja temu spory przedogródek, oraz piwnica znajdująca się bezpośrednio pod lokalem. Daje to różne możliwości ułożenia schodów. Prężna wspólnota mieszkaniowa, bardzo przyjazna. Została już podjęta uchwała na remont elewacji frontowej, przy tej okazji mogą być zrobione wejścia z zewnątrz do lokali znajdujących się na parterze - takie zostały złożone zobowiązania do wspólnoty przez aktualnych właścicieli lokali na parterze (2 lokale). Na remont elewacji zorganizowano już finansowanie inwestycji ze sprzedaży strychów.
Cały lokal jest przytulny, ładnie wyglądający. Wyposażony jest w podpodłogową sieć komputerową z serwerownią w kuchni i system alarmowy z czujkami dualnymi. Możliwość podłączenia dowolnego operatora internetu (obecnie jest Neostrada). Aktualnie lokal jest w całości wynajmowany. Istnieje możliwość przejęcia najemców. Atutem jest brak strefy płatnego parkowania i duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Piwnica: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).