Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335935
Cena
799 000 PLN
Cena za m2
7 411,87 PLN
Powierzchnia
107,80 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Witryna
Tak
Czynsz administracyjny
300 PLN
Stan budynku
Dobry
Materiał
Cegła
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1938

Opis nieruchomości

Lokal położony w ścisłym Centrum o przeznaczeniu handlowo-usługowym, możliwa działalność gastronomiczna. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika. Witryna. Lokal o wysokim standardzie, posiada liczne zabezpieczenia m.in. rolety, alarm, drzwi antywłamaniowe, a także efektowne, automatycznie przesuwane witryny sklepowe. Wnętrze lokalu wykończone materiałami wysokiej jakości, oświetlone halogenami. Lokal posiada oprócz głównego pomieszczenia, zaplecze, wc, pomieszczenie gospodarcze oraz dodatkowe pomieszczenie socjalne w piwnicy z bezpośrednim wejściem ze sklepu, które również jest wyremontowane. Ogrzewanie gazowe. Atrakcyjna oferta, położenie w ruchliwym miejscu niedaleko Kaskady. Cena ofertowa jest ceną brutto. Polecamy.

Kontakt

KONTRAKT Nieruchomości

Telefon:
+48 91 484 90 33
Email:
biuro@kontrakt.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).