Kołbaskowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
25 000 PLN
Cena za m2
25 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Przeznaczenie działki
Przemysłowa
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Numer oferty
338690

Opis nieruchomości

Na wynajem plac w okolicy Przecławia o powierzchni 1000m2, wyłożony kostką polbrukową. Teren ogrodzony, monitorowany. Istnieje możliwość wynajęcia mniejszej lub większej( 2000m2) części placu, np. na parking TIR. Dostępne media (woda, prąd, gaz, kanalizacja). Bardzo łatwy i szybki wyjazd z miasta oraz dojaz do Centrum. Polecamy i zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa produkcyjna
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).