Bezrzecze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
294920
Cena
99 000 PLN
Cena za m2
162,56 PLN
Powierzchnia działki
609 m2
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
30
Kształt działki
Prostokąt
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Prąd
Tak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Studnia

Opis nieruchomości

Przedstawiamy do sprzedaży działkę ziemi zlokalizowaną na skraju wsi Bezrzecze i Wołczkowo. Szybki dojazd z centrum Szczecina, w bliskim sąsiedztwie sklep Biedronka, Stokrotka, punkty usługowe, Żabka, szkoła etc. jak również pętla autobusowa.
W tej części Bezrzecza buduje się dużo domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.
Dojazd bezpośrednio pod działkę drogą polną,wcześniej główną asfaltową. Jest też możliwość dojazdu drogą polną od strony ulicy Parkowej.
Bezpośrednio na działce nie znajdują się żadne przyłącza mediów, jednak w drodze przyległej znajduje się gaz, w odległości dwóch/trzech działek znajdują się wybudowane domy - prąd, ujęcie wody jako własna studnia głębinowa, szambo.
Działka dobrze nasłoneczniona, doskonała zarówno do budowy domu jak i jako lokata kapitału.

Aktualnie sąsiednia działka uzyskała decyzję o warunkach zabudowy na wybudowanie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem, ze studnią do poboru wody dla własnych celów, zbiornika bezodpływowego na nieczystości ciekłe.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Przeznaczenie działki: Rolna
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Numer oferty: KON20566

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).