Kołczewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
338678
Cena
94 000 PLN
Cena za m2
94 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Działka o powierzchni 1000 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową położona w Kołczewie !!! Możliwość zakupu także sąsiedniej działki o takiej samej powierzchni. Miejscowość leży przy nadmorskiej drodze wojewódzkiej nr 102 na odcinku pomiędzy Międzyzdrojami a Dziwnowem, ok. 13 km na północ od Wolina. Prąd oraz woda znajduje się przy granicy działki, kształt działki regularny, w okolicy liczne zabudowania. Niedaleko znajdują się m.in. stacja benzynowa, przystanek PKS, szkoła podstawowa, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklepy spożywcze i przemysłowe. W Kołczewie znajduje się także kompleks golfowy o powierzchni 66 ha. Zapraszamy serdecznie.

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Przeznaczenie działki: Budowlana
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Numer oferty: 338678

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).