Goleniów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
342992
Cena
93 000 PLN
Cena za m2
152,96 PLN
Powierzchnia działki
608 m2
Plan miejscowy
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Prąd
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Woda
Tak
Ujęcie wody
Miejska

Opis nieruchomości

Działka budowlana w atrakcyjnej dzielnicy Goleniowa w Helenowie , przy ulicy St. Starzyńskiego. Działka ma powierzchnię 606 m2 i wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny dwukondygnacyjny , parter z zamieszkałym poddaszem. W sąsiedztwie działki znajdują się nowe domy.
Szczególnie polecam.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Przeznaczenie działki: Budowlana
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Numer oferty: 342992

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).