Kołczewo

Zwycięstwa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
338639
Cena
842 130 PLN
Cena za m2
90 PLN
Powierzchnia działki
9 357 m2
Kształt działki
Prostokąt
Plan miejscowy
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny wielofunkcyjne
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ujęcie wody
Brak

Opis nieruchomości

NOWA CENA Działka rolna położona nieopodal Wolińskiego Parku Narodowego z bezpośrednim dostępem do jeziora. Otoczona lasem, jeziorami: Koprowo, Recze (1,2 km), Kołczewo (2 km),
Przylega bezpośrednio do jeziora Koprowo oraz Żółwińskie (2,8 km), w odległości 15 km od miejscowości Międzyzdroje.
Działka położona w pobliżu pola golfowego Hotelu Amber Baltic przy lesie oraz w pobliżu jezior o I klasie czystości, 1km od morza.
Media w drodze przylegającej do działki (prąd, woda, kanalizacja).
Powierzchnia 9357m2 przy ul. Zwycięstwa, 1 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Wydane warunki zabudowy dla sąsiednich działek. Niedaleko farma agroturystyczna W okolicy nowo wybudowane domy jednorodzinne.
Teren posiada studium zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod:tereny rekreacyjne. teren nie jest objęty rewitalizacją w rozumieniu ustawy o rewitalizacji. Grunt można w uzgodnieniu z właścicielem podzielić i kupić część.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Przeznaczenie działki: Siedliskowa
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Numer oferty: 338639

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).