Trzebież

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
333270
Cena
77 500 PLN
Cena za m2
30,09 PLN
Powierzchnia działki
2 576 m2
Szerokość działki (mb.)
24
Długość działki (mb.)
105
Kształt działki
Prostokąt
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny usług
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ujęcie wody
Brak

Opis nieruchomości

Nieruchomość niezabudowana o wymiarach około 105 x 24m, w kształcie prostokąta.
Działka z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, pod "działalność gospodarczą wykorzystującą dostęp do akwenu żeglownego. Do czasu wykształcenia tej funkcji dopuszcza się lokalizację pomostów do celów rekreacji przywodnej ( wędkarstwo, cumowanie niewielkich jednostek pływających ) wzdłuż linii brzegowej Roztoki Odrzańskiej".

Teren płaski, inwestycyjny.
Działka położona jest przy drodze gminnej, obecnie nie wykonanej, jako przedłużenie ulicy Kwiatkowskiego ( około 165m ).

Uzbrojenie dostępne w ulicy Kwiatkowsikiego.
W ofercie posiadamy jeszcze kilka działek w Trzebieży.
Oferta na wyłączność, zapraszamy !

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Przeznaczenie działki: Rekreacyjna
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Numer oferty: KON20803

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).