Dołuje

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340983
Cena
72 000 PLN
Cena za m2
101,69 PLN
Powierzchnia działki
708 m2
Kształt działki
Prostokąt
Plan miejscowy
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Bardzo urokliwa nieruchomość gruntowa, stanowiąca kompleks niezabudowanych działek o powierzchniach od 545 m2 - 2264 m2, zlokalizowana w ciekawym, zróżnicowanym terenie w Dołujach. Dla nieruchomości jako całość o pow. 7,42 ha została wydana decyzja o warunkach zabudowy, zgodnie z którą można ją zabudować 48 budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi wolno stojącymi wraz z garażami wbudowanymi (powierzchnia zabudowy - max. 18%, dachy strome dwu- bądź wielospadowe o kątach nachylenia dachu 25-45 stopni, wysokość zabudowy - max. dwie kondygnacje nadziemne - w tym jedna w dachu stromym, wysokość głównej kalenicy - max. 9,5 m, szerokość elewacji frontowej - max. 18,0 m). Przyłączenie do istniejącej sieci wodociągowej oraz kanalizacji, a także sieci energetycznej (w ulicy Żubrzej) należy zaprojektować zgodnie z warunkami technicznymi przyłączenia. Na obecnym etapie działki mogą być sprzedawane jako rolne (bez warunków zabudowy) w cenie 65 zł/m2 lub z warunkami zabudowy (dla tej działki właściciel wystąpił z wnioskiem o wydanie decyzji o warunkach zabudowy. W obu przypadkach zakup wraz z udziałem w drodze wewnętrznej, dodatkowo płatnym w kwocie 2000 zł. Zapraszam do wspólnej prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9.5
  • Przeznaczenie działki: Rolno-budowlana
  • Numer oferty: 340983

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).