Szczecin

Basen Górniczy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
336015
Cena
700 000 PLN
Cena za m2
205,88 PLN
Powierzchnia działki
3 400 m2
Kształt działki
Prostokąt
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny produkcyjno-usługowe, Tereny wielofunkcyjne
Prąd
Tak
Kanalizacja
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Woda
Tak
Ujęcie wody
Miejska na działce

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 3400m2. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy do 50% powierzchni działki, powierzchnia biologicznie czynna-20%, dopuszczalna wysokość zabudowy-do 20m.
Działka objęta obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie terenu: funkcja przemysłowo-bazowo-składowa z funkcjami towarzyszącymi, dopuszcza się również usługi biurowe, produkcyjne, rzemieślnicze. Obszar bardzo dobrze skomunikowany, łatwy i szybki dojazd do prawo i lewobrzeżnej części miasta. Istnieje również możliwość zakupu większej powierzchni (całość - 6412m2) wraz z halą o powierzchni ok. 800m2. Polecamy i zapraszamy na prezentację!!!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 20
  • Przeznaczenie działki: Przemysłowa
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Numer oferty: 336015

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).