Mierzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
27103
Cena
685 000 PLN
Cena za m2
366,51 PLN
Powierzchnia działki
1 869 m2
Szerokość działki (mb.)
62
Długość działki (mb.)
191
Prąd
Tak
Kanalizacja
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Działka z aktualnym planem zgospodarowania-pod zabudowę jedno, dwurodzinną, a nawet czterorodzinną. Prostokąt, dobry dojazd przez osiedle domów jednorodzinnych. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o podobnym metrażu. Media bezpośrednio przy działce.

Parametry dodatkowe

  • Przeznaczenie działki: Budowlana
  • Numer oferty: 27103

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).