Lipnik

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340981
Cena
49 000 PLN
Cena za m2
49 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
50
Kształt działki
Prostokąt
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Prąd
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Lipnik, gm. Stargard Szczeciński, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie o powierzchni 1000 m2. PsV i Ł V. Działka w użytkowaniu wieczystym do dnia 26.09.2089 r.
Na podstawie wypisu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nr KIG 7323-1/50/97 z dn. 29.04 97 Urz. Gminy, działka położona jest na terenie łąk i pastwisk, w strefie "A" ochrony pośredniej Jeziora Miedwie. Z uwagi na brak aktualności planu ,należy wystąpić o Decyzje o warunkach zabudowy.
Działka położona w kompleksie innych działek, pod funkcje rekreacyjną. Dojazd z drogi prowadzącej ze Szczecina do Stargardu, odbicie na drogę prowadzącą do Kunowa. Działka położona w północno-wschodniej części Jeziora Miedwie. W pobliżu plaża, pomosty nad J. Miedwie.
W drodze dojazdowej o nawierzchni asfaltowej są sieci uzbrojenia podziemnego, tj sieć elektroenergetyczna ze skrzynka ZK, oraz sieć gazowa g 63, przy granicy działki. Sieć wodociągowa wA 300, sieć kanalizacji sanitarnej ks 200 w drodze po przeciwnej stronie działki. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach: szer.20 m, dł.- 50 m. Teren płaski,nie zadrzewiona.

Działka warta zainteresowania pod cele rekreacyjne w atrakcyjnej cenie.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Przeznaczenie działki: Rekreacyjna
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Numer oferty: 340981

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).