Pobiedna

Hetmańska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
338638
Cena
37 500 PLN
Cena za m2
25 PLN
Powierzchnia działki
1 500 m2
Kształt działki
Prostokąt
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne szeregowe, Tereny wielofunkcyjne, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Prąd
Tak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Woda
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze

Opis nieruchomości

Fantastycznie zlokalizowana piękna działka budowlana 4a pośród 5u środkowa, w niskich Sudetach 7 km od Świeradowa Zdrój, z widokiem na góry. Wyciąg narciarski Zasady 5 minut samochodem.
10 minut samochodem do granicy z Czechami (Nowe Mesto)
Szczecin /Pobiedna przez S3 4 godziny, przez A11. Do Świeradowa Zdrój z Pobiednej przez DW358 7,5 km -10 minut samochodem, przez Zakopiańską 6,7 km.
Działka uzbrojona w prąd.Do działki przynależy skrzynka energetyczna z której można rozprowadzać prąd. Infrastruktura wodociągowa w drodze.
Plan zagospodarowania obejmuje działkę: 5.MN-zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Burmistrz Leśnej decyzją RG 68/31-8/11 z dnia 30.08.2011 r. zatwierdził podział pierwotnej działki 360 na działki 1-7 w obrębie Pobiedna.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Przeznaczenie działki: Budowlana
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Numer oferty: 338638

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).