Warzymice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
338742
Cena
307 320 PLN
Cena za m2
260 PLN
Powierzchnia działki
1 182 m2
Kształt działki
Prostokąt
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Prąd
Tak
Kanalizacja
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży przepięknie ulokowaną nieruchomość gruntową w miejscowości Warzymice - powiat policki w gminie Kołbaskowo. Zbywana nieruchomość o powierzchni 1182 m2 znajduje się na terenie niezadrzewionym. W planie zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej: maksymalna powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki: 20%, maksymalna wysokość zabudowy: 9,0 m, zabudowa wolno stojąca – dwie kondygnacje nadziemne z dopuszczalnym podpiwniczeniem, w tym jedna kondygnacja w poddaszu użytkowym, zabudowa garażowa (gospodarcza) wolno stojąca lub dobudowana do budynku mieszkalnego – jedna kondygnacja z dachem stromym; szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego: do 16,0 m Media: energia elektryczna, woda, kanalizacja ściekowa i kanalizacja deszczowa przy działce, gaz w niedalekiej odległości. Okoliczne działki w większości zabudowane. Zapraszam serdecznie na prezentacje.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Przeznaczenie działki: Budowlana
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Numer oferty: 338742

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).