Będargowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335940
Cena
279 000 PLN
Cena za m2
50,20 PLN
Powierzchnia działki
5 558 m2
Kształt działki
Nieregularny
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ujęcie wody
Brak

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Będargowo, obręb Będargowo, gmina Kołbaskowo, pow. policki, o powierzchni 5558 m2. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest w opracowaniu, planowany termin do 2018 r. po zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W otoczeniu niniejszej działki znajdują się domy mieszkalne jednorodzinne. Przy zach. granicy działki przebiega rów odprowadzający wodę do oczka wodnego. Planowany jest podział działki na mniejsze powierzchnie- do uzgodnienia z zainteresowanym nieruchomością gruntową. Teren płaski, działka ogrodzona płotem z siatki.

Proponowana cena ofertowa jest do rozmów. Cena proponowana jest do czasu uprawomocnienia się planu zagospodarowania ( 06.2018) .
Działka może stanowić świetną inwestycję, a po uprawomocnieniu się planu zagospodarowania zyska na wartości.

Zapraszam do zapoznania się z działką bezpośrednio w terenie.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Przeznaczenie działki: Rolna
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Numer oferty: 335940

Kontakt

KONTRAKT Nieruchomości

Telefon:
+48 91 484 90 33
Email:
biuro@kontrakt.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).